Якісний і швидкий монтаж кондиціонера, ціна якого вас порадує

Наш інтернет-магазин створений для вашого комфорту, саме тому ми не просто пропонуємо вам широкий асортимент кондиціонерів від провідних світових виробників, а й їх установку. Наші фахівці точно знають всі особливості і слабкі місця будь-якій кліматичній системи, що дозволяє багато в чому допомогти вам. Довірте нам підбір, монтаж кондиціонера, його обслуговування і ви позбудетеся від купи клопоту, отримати надійну техніку на довгі роки.

Причини замовити установку кондиціонера у нас і не переплачувати подвійну вартість

 • Ми працюємо без накруток! Ціна на монтаж кондиціонера буде оголошена відразу, як і за його обслуговування або ремонт, тому вас не будуть чекати неприємні сюрпризи, коли в процесі з'являються зовсім несподівані суми.
 • Короткі терміни виконання робіт. Ми працюємо без вихідних і завжди раді допомогти вам не тільки з установкою кондиціонера, ціна якої мінімальна, але і з обслуговуванням і ремонтом. Просто зателефонуйте в абонентський сервіс обслуговування і зробіть виклик майстра.
 • Оригінальні деталі і якісні матеріали. Якщо вашому кондиціонеру, не залежно від типу, знадобиться ремонт, то ми будемо використовувати тільки якісні і оригінальні комплектуючі, що поставляються безпосередньо з заводів і мають сертифікати якості.
 • Спеціальні умови та акції. Ми завжди раді запропонувати своїм клієнтам кращі ціни на монтаж кондиціонерів, їх обслуговування та ремонт.
 • Завжди акуратна робота, що не зашкодить вашому новому ремонту. Наші фахівці працюють не тільки якісно і швидко, але й акуратно і чисто. Навіть якщо доведеться проводити демонтаж внутрішнього блоку, ви можете бути спокійні за свої ремонти.
 • Після наших майстрів не потрібно переробляти. Сьогодні є багато приватних осіб, які заманюють низькими цінами на установку кондиціонерів, але вони часто роблять це непрофесійно і неякісно, як і ремонт кондиціонрів. Саме тому краще звернутися до кращих фахівців і заощадити час, гроші і нерви.

Ще раз нагадаємо, що ми виконуємо проекти будь-якої складності і дбайливо монтуємо і ремонтуємо всі види кондиціонерів, як настінні, напольно-стельові, касетні, так і цілі спліт-системи. Крім того, вас приємно здивує цна на установку кондиціонера від наших професіоналів, тому телефонуйте в будь-який час, і ми точно зуміємо вирішити вашу проблему з кондиціонуванням швидко і якісно.

Наші контакти

 • Україна, м. Львів,
  вул. Щирецька 36,
  ТЦ Експобуд, магазин 16

  Україна, м. Львів,
  Ринок Торпедо
  вул. Кукурудяна 1.
  маг. Б/51. Індекс 79024
 • +38 (068) 739-90-57
  +38 (093) 575-85-35