Повний спектр послуг у роботі
з кліматичною технікою

Тільки якісна техніка
Розробка проектів «під ключ»
Гарантійне обслуговування
Абонентське сервісне обслуговування

Наші цінності

Іновативність
Ми пропонуємо Вам як готові товари з супутнім сервісом, так і проекти "під ключ". Все з використанням новітніх технологій найвищої якості "Zanussi", "Chigo", "Haier", "Bailu" "Fujico" "Cooper&Hunter", "Electrolux", "Galanz" та ін.

Індивідуальний підхід
Найцінніше, що є у нас – це Ви. У Вас є мрії про облаштування своїх виробничих приміщень, офісів, будинків? Звертайтесь і наші проектанти та інші фахівці втілять їх у життя.

Якість
Довіряючи нам свій дім чи офіс – Ви довіряєте нам свій настрій. Тому у нас Ви знайдете виключно якість помножену на професійність.

Українська компанія Teplo-Holod займається повним циклом по створенню комфортного повітря у вашій оселі. У нашому магазині найбільший вибір кондиціонерів, спліт систем і теплових насосів в західному регіоні. Наша компанія пропонує високоякісні і оперативні послуги монтажників, які встановлять обладнання в найбільш сприятливому місці вашого дому.

Діяльність компанії Teplo-Holod орієнтована на якісний кінцевий результат. Ми допоможемо вам підібрати, встановити кондиційне обладнання, яке забезпечить сприятливий клімат у вашому домі. В нашій команді працюють фахівці, які здатні реалізовувати завдання будь-якої складності для створення комфортного повітря в вашій оселі. З нами ви отримуєте грамотну підтримку на всіх етапах співпраці.

Наші контакти

 • Україна, м. Львів,
  вул. Щирецька 36,
  ТЦ Експобуд, магазин 16

  Україна, м. Львів,
  Ринок Торпедо
  вул. Кукурудяна 1.
  маг. Б/51. Індекс 79024
 • +38 (068) 739-90-57
  +38 (093) 575-85-35